V novém roce do nového: atraktivní bydlení v Praze

Living - Čestlice

komerční sdělení

Vstupem do nového roku si dáváme různá předsevzetí, abychom žili lépe. Pro mnohé je to také pobídka k velkým životním změnám a vyhledáním nového a moderního bydlení. Jaké jsou trendy bydlení v roce 2016?

9.2 Prosek Park

Svěží a prostorné bydlení

Od klasických jednotvárných bytových jednotek se rozvíjí trend svěžího a vzdušného bydlení. Lidé stále častěji dávají přednost velkým pokojům, proskleným plochám s výhledem na město i do krajiny, přirozenému světlu a propojením kuchyně s jídelnou a obývacím pokojem.

Blízkost přírody i města

Nejvíce jsou oblíbeny byty a domy na prodej, které jsou koncipovány v souladu s životními potřebami svých budoucích obyvatel. Preferovány jsou takové, které jsou v blízkosti přírody a zároveň s příjemnou dostupností do centra města.

Atraktivní bydlení

Atraktivní bydlení v novostavbě v Praze je snem každého, kdo touží po bydlení v hlavním městě. Každým rokem přibývá řada zajímavých developerských projektů po celé Praze, které nabízejí moderní architektonické řešení v souladu s náročnými standardy atraktivního bydlení. Zaměřují se především na individuální potřeby a zájmy budoucích obyvatel, vzniká tak bydlení přímo na míru, např. bydlení u vody s možností využití kotviště, komplexy se sportovišti či hracími plochami pro děti.

Living - Čestlice

Jaké jsou tedy trendy moderního bydlení pro rok 2016?

Atraktivní bydlení je známkou luxusu a pohodlí, které by si měl dopřát každý. Nový domov by měl být v souladu se zájmy a potřebami jeho obyvatel. Zcela obvyklé je uzpůsobení projektu a drobných úprav přímo podle přání budoucího majitele.