Soutěž o vstupenky na největší předvánoční veletrh STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY

soutěž o vstupenky na stříbrné vánoční dny

Chcete pořídit svým nejbližším pod stromeček dárky, které je opravdu potěší? Hrajte s námi o 4 x 2 vstupenky na největší předvánoční veletrh STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY. Vybrat si zde budete moci z více než šesti tisíc dárků rozmanitých druhů. Těšit se můžete na dárkové zboží, hračky, módu, dekorace, potřeby do domácnosti nebo potraviny a nápoje. Veletrh se uskuteční od 8. do 11. prosince 2016 na výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech.

Soutěž probíhá od 18. 11. 2016 do 30. 11. 2016 na Facebooku.

Přejít na stránky soutěže →

Podmínky soutěže:

  1. Soutěž je určena výhradně pro fanoušky stránek „Kde chci žít, recenze bydlení“ na @kdechcizit.
  2. Pod příspěvkem s oznámením o této soutěži přidejte komentář s odpovědí na otázku: „Co máte na Vánocích nejraději?“ Vybereme 4 nejzajímavější komentáře, jejichž autory odměníme dvěma vstupenkami na předvánoční veletrh STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY.

Komentáře obsahující vulgarismy či jiný nevhodný obsah budou smazány.

Soutěž není žádným způsobem sponzorována, podporována ani spravována společností Facebook a nijak s ní nesouvisí. Společnost Facebook je zcela osvobozena od závazků každým účastníkem.

O veletrhu STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY

Veletrh se koná v termínu 8.12. – 11. 12. 2016 v moderních prostorách PVA EXPO PRAHA.

Více o veletrhu STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY →

Osobní údaje, vyhlášení výherců

Účastník uděluje společnosti Bez provize s.r.o. bezplatný souhlas se zpracováním osobních údajů, ve smyslu zák. č. 101/2000 Sb., a to pro účely této Hry a zasílání obchodních nabídek společnosti. Souhlas dle předchozí věty může být účastníkem kdykoliv písemně odvolán.

Vybereme 4 nejzajímavější komentáře, jejichž autory odměníme dvěma vstupenkami na předvánoční veletrh STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY. Vítězové budou o své výhře informování odpovědí na svůj komentář. Potřebné informace k předání vstupenek (korespondenční adresa) bude domluveno neveřejně.