Soutěž o vstupenky na jarní veletrh dekorací FOR DECOR & HOME 2017

soutěž FOR DECOR 2017

Milujete svůj domov a zajímáte se o bytové doplňky a dekoraci? Hrajte s námi o 4 x 2 vstupenky na inspirativní veletrh dekorací FOR DECOR & HOME 2017. Na co se na veletrhu těšíte nejvíc? 4 nejzajímavější komentáře odměníme 2 vstupenkami.

Soutěž probíhá od 11. 1. 2017 do 14. 1. 2017 na Facebooku.

Přejít na stránky soutěže →

Podmínky soutěže:

  1. Soutěž je určena výhradně pro fanoušky stránek „Kde chci žít, recenze bydlení“ na @kdechcizit.
  2. Pod příspěvkem s oznámením o této soutěži přidejte komentář s odpovědí na otázku: „Na co se na veletrhu těšíte nejvíc?“ Vybereme 4 nejzajímavější komentáře, jejichž autory odměníme dvěma vstupenkami na jarní veletrh dekorací FOR DECOR & HOME 2017.

Komentáře obsahující vulgarismy či jiný nevhodný obsah budou smazány.

Soutěž není žádným způsobem sponzorována, podporována ani spravována společností Facebook a nijak s ní nesouvisí. Společnost Facebook je zcela osvobozena od závazků každým účastníkem.

O veletrhu FOR DECOR & HOME 2017

Jarní veletrh dekorací se koná v termínu 19. – 21. 1. 2017 v moderních prostorách PVA EXPO PRAHA. Těšit se můžete na sortiment jarního sezónního zboží spojeného s Velikonocemi, svátkem svatého Valentýna, Mezinárodním dnem žen či Dnem matek. Přestože na veletrhu bude vévodit jarní nabídka, pozornost bude věnována i produktům s celoroční tematikou, důraz bude přitom kladen na floristiku a zahradní dekorace.

Více o veletrhu FOR DECOR & HOME 2017 →

Osobní údaje, vyhlášení výherců

Účastník uděluje společnosti Bez provize s.r.o. bezplatný souhlas se zpracováním osobních údajů, ve smyslu zák. č. 101/2000 Sb., a to pro účely této Hry a zasílání obchodních nabídek společnosti. Souhlas dle předchozí věty může být účastníkem kdykoliv písemně odvolán.

Vybereme 4 nejzajímavější komentáře, jejichž autory odměníme dvěma vstupenkami na veletrh dekorací FOR DECOR & HOME. Vítězové budou o své výhře informování odpovědí na svůj komentář. Potřebné informace k předání vstupenek (korespondenční adresa) bude domluveno neveřejně.