Skončete se starými plastovými židlemi na zahradě! Jsou tu nové trendy designy

zahradní nábytek

Máte stále na balkóně nebo na zahradě staré plastové židle? Tak na ně zapomeňte. Jsou ošklivé a nehezké. I z plastu ale nyní můžete vybírat mezi stovkami designových židlí, křesel i lehátek. Kromě zajímavých designů zaručí moderní plastový nábytek snadnou údržbu a hlavně pohodlí. A to je asi to, co od zahradního nábytku určeného pro relax, nejvíce očekáváte.

Plast se dřevem

V nových designech se plast často kombinuje se dřevem. Vidět tak můžete stolky a židle s dřevěnýma nohama nebo i kombinované desky z dřeva a plastu současně. Tento nábytek působí lehce a moderní designy a povrchy plastů určitě přitáhnou pohledy vašich návštěv.

Plast a kov

U této kombinace je kov většinou použit na rámy a stojny – rámy židlí a křesel a stojny závěsných houpaček. Sedáky jsou pak většinou vyplněny plastovým výpletem, který je velice snadno udržovatelný, omyvatelný a přitom zajišťuje pohodlné sezení.

Plast s měkkými sedáky

Pohodlná křesla a lehátka vyplněný měkkými sedáky lákají v příjemnému nicnedělání a odpočinku. Využijte nejmodernějších technologií a pořiďte si na terasu u zahradu bezúdržbový nábytek, který vás mile překvapí. Líbí se vám proplétaná křesílka z ratanu? I z plastu můžete na trhu
Líbí se vám Aktuální trendy nemají opravdu nic společného…

Dřevoplast

Dřevoplast je materiál, kterž poměrně věrně imituje dřevěná prkna. Stejně jako je tomu u podlah nebo plotů se s tímto materiálem můžeme setkat i v oblasti zahradního nábytku. Většinou je určen na desky stolů, ale není výjimkou ani na křeslech, lavicích či židlích.

Vybrali jste si něco z naších trendy tipů na vaši zahradu?

Autor: PM