Prohlédněte si 10 oblíbených komod roku 2015

Kombinovaná komoda Veria v přírodním dekoru dubu s bílými prvky. Foto: mt-nabytek.cz

komerční sdělení

Jéé, tahle komoda je pěkná. Nebo tato, ta je ještě hezčí! Nebo tamta, ta je zase větší. Ale ne, ta první asi byla nejlepší. Nebo počkej, co tady tato? Nejspíš to znáte také, protože se jedná o běžný scénář při nákupu nábytku. Poohlížíte se po nové komodě a nevíte, jakou si z té nepřeberné nabídky vybrat?

V designu stále převládají komody klasických tvarů a nadčasových dekorů, do popředí se však dostávají i komody ve vysokém lesku s částečně prosklenými skříňkami. Ty se v kombinaci s LED osvětlením stanou dominantou vašeho bytu. Mezi oblíbené dekory dřeva patří dub a ořech. Z barev zákazníci nejčastěji preferují bílé komody. Vedle nadčasového designu si naši zákazníci oblíbili i komody v rustikálním a vintage stylu se zdobným tvarováním a napodobením staré patiny.

Klasické zásuvkové komody pomalu nahrazují komody kombinované. Ty mají kromě zásuvek i klasické skříňky, případně i otevřené police, takže nabízí větší variabilitu při ukládání věcí. Stále si nejste jistí, kterou komodu si vybrat? Podívejte se na 10 komod, které si v roce 2015 oblíbili naši zákazníci.

Lesklé plochy, prosklené skříňky a LED osvětlení jsou IN. Foto: mt-nabytek.czLesklé plochy, prosklené skříňky a LED osvětlení jsou IN. Foto: mt-nabytek.cz

Nadčasovými tvary a barvami nic nepokazíte

1) Komoda Salina 1 je vybavena třemi zásuvkami, dvěma skříňkami a jednou otevřenou policí. Má jednoduchý design a můžete si vybrat ze čtyř barevných provedení. Vždy je to kombinace dekoru dřeva a pigmentu. Koupíte ji za 3 190 Kč.

2) Kombinovaná komoda Veria v přírodním dekoru dubu s bílými prvky má 4 zásuvky v prostřední části a 2 policové skříňky po stranách. Součástí komody jsou plastové nožky, díky kterým ji snadno přesunete tam, kam zrovna budete potřebovat. Komoda stojí 2 257 Kč.

3) Zásuvková komoda Freda je typickým zástupcem kategorie komod. Má totiž čtyři prostorné zásuvky s elegantními a moderními čtvercovými úchytkami a žádné skříňky či police. Na výběr máte ze dvou dekorů dřeva, a to tmavého či světlého jasanu. Cena je 2 490 Kč.

4) Praktická komoda Emanuela 2 má čtyři zásuvky ve středové části a policové skříňky z obou stran. Její nadčasový design vyzdvihuje i elegantní dekor dubu san remo. Do skříněk i zásuvek se dostanete pomocí moderních výřezů, které jsou zvýrazněny hnědou barvou. Tuto komodu koupíte za 4 287 Kč.

obr. 2 - Kombinovaná komoda Veria v přírodním dekoru dubu s bílými prvky. Foto: mt-nabytek.czKombinovaná komoda Veria v přírodním dekoru dubu s bílými prvky. Foto: mt-nabytek.cz

Prosklené komody jsou IN

5) Luxusní prosklená komoda Adamia má čela zásuvek i dvířka ve vysokém lesku. Věci uložíte do 4 praktických zásuvek a dvou skříněk s prosklenou částí. Ta je vybavena LED osvětlením. Můžete si vybrat ze čtyř barevných provedení, a to šedé, černé, bílé a fialové, přičemž korpus je vždy v bílém matu. Cena je 5 290 Kč.

6) Komoda Misty má přední plochy ve vysokém lesku a částečně prosklené boční skříňky. Ty můžete doplnit o regulovatelné LED osvětlení se 16 barvami a 3 módy svícení. Uprostřed jsou pak 4 zásuvky. Komodu koupíte za 5 523 Kč.

7) Prosklená komoda Solona 1 má velkorysý úložný prostor ve formě prosklených i skrytých polic a zásuvek. Decentní retro design je v kombinaci bílého lesku a imitace ořechu. Ke komodě si můžete dokoupit i LED osvětlení s teplým bílým světlem. Komoda stojí 4 934 Kč.

Prosklená komoda Solona 1 v decentním retro designu. Foto: mt-nabytek.czProsklená komoda Solona 1 v decentním retro designu. Foto: mt-nabytek.cz

Do stylového interiéru stylovou komodu

8) Milovníkům rustikálního nábytku a minimalistických tvarů se bude líbit komoda Montes 5, která je dostupná ve dvou dekorech dřeva, a to dub lanýžový nebo dub lefkas. Komoda je rozdělena do dvou policových částí. Levá větší část je opatřena dvěma dvířky, pravá menší část pak jedněmi. Cena je 2 490 Kč.

9) Komoda Meryl 2 je ve výrazném anglickém rustikálním stylu. Má dekorativní vyřezávání, ozdobné úchytky a stylový dekor bílého dřeva v kombinaci s odstínem dubu. Úložný prostor komody je rozdělený na 2 boční skříňky a 5 šuplíků umístěných v jejím středu. Koupíte ji za 3 964 Kč.

10) Rustikální zásuvková komoda Gladys 1 má zdobenou konstrukci a můžete si vybrat ze 3 barevných provedení dubu. Komoda je menší, takže se hodí i do menších interiérů. Pro ukládání věcí máte k dispozici 4 zásuvky. Komoda stojí 2 675 Kč.

Která komoda se stane ozdobou vašeho bytu či domu? Všechny uvedené modely a spoustu dalších najdete v sekci Komody na MT-nábytek.cz. Nachystali jsme pro vás 3 060 variant rozměrů, materiálů a barev. Je jen na vás, kterou si vyberete. Jestliže je pro vás zásadní cena, prozkoumejte sekci levné komody na Mabyt.cz.

Rustikální zásuvková komoda Gladys 1. Foto: mt-nabytek.czRustikální zásuvková komoda Gladys 1. Foto: mt-nabytek.cz

 

Která komoda se líbí vám? Podělte se o svůj tip s ostatními čtenáři v komentáři pod článkem.

autor: Antonín Vintr