Moderní bydlení: topení už nemusíme schovávat

koupelnový radiátor

Zařizování domova je skvělou příležitostí, jak dát průchod svému estetickému cítění. Vybíráme základní barvy jednotlivých pokojů, ladíme prvky k sobě, sháníme dokonalou tapetu a ten nejkrásnější nábytek. Doma nám ladí i ubrousky s nádobím. Harmonii v každé místnosti ale narušuje nevzhledné monstrum, které se alespoň snažíme zakrýt záclonou. O čem je řeč? O topení.

Když se řekne radiátor, mnozí z nás si vybaví staré těžké litinové topení, které známe od babiček. Ono stačí jít na prohlídku klasického panelákového bytu a užijete si své. Tak nějak jsme si na ně zvykli a místo hledání vkusného sálavého panelu vnímáme radiátory jako nutné zlo a tedy jako to poslední místo, které by v našem bytě mohlo být považováno za stylové či moderní.

Barevný design

Naštěstí bytoví designéři konečně začali vnímat tuto skulinku a ve spolupráci s výrobci nabízí širokou nabídku netradičního řešení sálavých panelů či koupelnových radiátorů. Vybrat si tak můžete z celé barevné škály odstínů, které skvěle zapadnou do interiéru a stanou se nedílným designovým doplňkem vašeho domova či kanceláře. Můžete tak mít sálavé panely třeba v každé místnosti jinak barevné.

koupelnový radiátor

Koupelnový radiátor na míru.

Dnes už nezbytným doplňkem jsou koupelnové radiátory, které udržují příjemnou teplotu v koupelně a na toaletě. I u koupelnových radiátorů si můžete vybrat z řady designových vychytávek.

Vše pro vaše pohodlí

Moderní topné systémy nám nabízí vysoký komfort při nízké spotřebě. Samozřejmostí u sálavých panelů a koupelnových radiátorů je možnost pomocí termostatu nastavit topení pro denní, pracovní či noční režim.

Konečně už nemusí topení být povinnou a zároveň nechtěnou součástí interiéru. Nyní si vyberete topný systém nejen podle technických parametrů, ale i podle vašich designových potřeb.