DIY

Knoflikový strom zvládnou i děti

Nevíte co s prázdnou zdí a nechce se vám věšet plakáty nebo podivné reprodukce z hobbymarketů? Buďte kreativní a udělejte si sami na zeď krásnou dekoraci. Pomoci vám mohou i vaše děti, a tato aktivita je vzhledem k tréninku jemné motoriky vhodná i pro seniory. Báječný tip na deštivé odpoledne pro celou rodinu. Budete potřebovat: – vypnuté malířské plátno (koupíte na internetu, malířských potřebách nebo ve specializovaných prodejnách) – hromadu

nachlazení, chřipka, nemoc

Vyrobte si doma úžasný lék na kašel. Tyto homemade pastilky proti kašli jsou plné bylinek, medu a nejsou složité. Zkuste je podle našeho návodu vyrobit.

adventní kalendář

Adventní kalendář nemusí být vždy jen okénka plná čokolády z obchodu, zkuste si kreativně vyhrát a vyrobte si vlastní adventní kalendář.

DIY: Redesing a renovace komody

U staršího nábytku se často rozhodujeme o jeho renovaci, ať už z důvodu změny stylu či barvy interiéru nebo prostě proto, že už je věc opotřebovaná a zaslouží si nový kabátek. Nebo můžeme již zrenovované kusy nábytku vylepšit a dodat jim na zajímavosti. Takové vylepšení čeká i tuto komodu. Původní stav komody Původní stav lze jen těžko odhadnout, komoda již byla barevně upravená barvami i tmelem do lehce použitého vzhledu.